bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja korzystania z BIP-u

Do nawigacji po stronie Biuletynu Informacji Publicznej służy Menu. Jest ono podzielone na Kategorie, które grupują informacje z poszczególnych działów tematycznych. Kategorie opatrzone są nagłówkami .

W celu ułatwienia odnalezienia informacji ,w ramach kategorii utworzone zostałyPodkategorie (aktywne pogrubione przyciski z nazwą podkategorii) wraz z datą jej utworzenia, ostatniej modyfikacji oraz datą od kiedy jest ona ważna .

Po wskazaniu kursorem myszy nazwy podkategorii, kursor przyjmuje kształt dłoni a nazwa podkategorii zostaje podkreślona.

Po wciśnięciu lewego przycisku myszy informacje zapisane w danej podkategorii wyświetlają się bądź w postaci kolejnych podmenu bądź w postaci informacji docelowej w środkowej części ekranu.

W każdym tego typu oknie istnieje możliwość wydrukowania zawartej tu treści, bądź po zapoznaniu się z treścią – przejścia klawiszem „poprzednia strona” o jeden poziom wyżej, lub przejście klawiszem „ do góry strony” na początek danej strony.

U dołu strony wyświetlane są również informacje kiedy dany tekst został utworzony, od kiedy jest ważny, kiedy wprowadzono ostatnią modyfikację oraz liczba wyświetleń danej strony informacji.

Na każdej ze stron informacji zamieszczany jest również „Rejestr zmian”, gdzie odnotowywana jest cała historia powstania, obowiązywania oraz poszczególnych modyfikacji.Opublikował: Krzysztof Gruszka
Publikacja dnia: 29.05.2017
Podpisał: Krzysztof Gruszka
Dokument z dnia: 08.05.2017
Dokument oglądany razy: 1 146